Lalara KonutlarıHakkındaAntalya, Lara bölgesinde Dek – Art Mim. San. ve Ltd. Şti tarafından inşa edilen La-Lara Konutları Projesi, 2 blokta 24 konuttan oluşan bir site projesidir.
  • La-Lara Konutları projesinin inşaatına Temmuz 2009 da başlanmış ve Haziran 2010 da teslim edilmiştir. Proje genelinde her katta 4 daire olmak üzere, dört farklı tipte daire mevcuttur.
İç dekorasyon ve taahhüt işlerinde 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan DEK – ART MİM. SAN. LTD. ŞTİ. Tarafından bu proje hayata geçirilmektedir.
  • La-lara Konutları projesinin temelinde güven ve estetik yatar. La-Lara Konutları son deprem yönetmeliklerine uygun projesi ile, yapı dayanıklılığını ön plana çıkaran anlayış ile inşa edilmesinin yanında Dek – Art Mim. San. ve Ltd. Şti' nin uzun yıllara dayanan iç mimarlık ve dekorasyon tecrübesi doğrultusunda beklenilen estetik değerlerinin de üzerindedir. İnce düşünülen estetik iç mekan uygulamaları ile tüketicinin göz zevkine hitap edilmektedir.
  • La-Lara Konutları , Lara Plajlara yürüme mesafesinde, Antalya'nın yeni gelişen ve her geçen gün büyüyen Lara – Kundu bölgesinin tam kalbindedir. Toplu taşıma araçlarına yakın olmasının yanı sıra Antalya Havalimanına'da 10 dakika, Lara plajlara ise kuş uçuşu sadece 700 metre uzaklıktadır.
Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, müşterilerinin zevklerini ön plana çıkararak, proje konseptine uygun değişiklik taleplerini de karşılayarak inşaatı tamamlamıştır.